شنبه 17 خرداد 1399  /  2020 6 Jun   
ساعت :  16:54 GMT  /  تهران -  21:24
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندها

 

پیوند به شبکه های اجتماعی
سالنما
17 خرداد 1399
   
  2020 Jun 6
    
   13 شوال 1441
     
    کد پیگیری

    يک هفته با ورزش ايران در ميادين بين المللي

    به نقل از ايرنا، در اين رقابت ها تيم ملي کشتي آزاد ايران با 5 پيروزي از جمله برتري بر تيم هاي امريکا و روسيه به مقام قهرماني دست يافت و تيم ملي فرنگي هم که با تلفيقي از جوانان و باتجربه ها در مسابقات شرکت کرده بود با 4 پيروزي و يک شکست در فينال برابر روسيه عنوان نايب قهرماني را کسب کرد.

    نشست هم انديشي مسوولان و نمايندگان 10 تيم برتر کشتي آزاد و 10 تيم کشتي فرنگي شرکت کننده در خلال جام هاي جهاني تهران براي جلوگيري از حذف کشتي از المپيک 2020 برگزار شد که با انعکاس گسترده رسانه هاي گروهي داخلي و خارجي همراه بود.در جريان رقابت جام هاي جهاني سال 2013 تهران، از سوي فدراسيون بين المللي کشتي ( فيلا) از دارندگان مدال هاي طلاي المپيک کشتي فرنگي و آزاد ايران تقدير شد.

    حميد سوريان ، اميد نوروزي و قاسم رضايي برنده مدال طلاي کشتي فرنگي المپيک 2012 لندن به همراه عليرضا دبير، عبداله موحد و امامعلي حبيبي 3 برنده مدال هاي طلاي کشتي آزاد در دوره هاي گذشته بازي هاي المپيک 6 قهرمان ايراني بودند با دريافت هدايايي مورد تقدير قرار گرفتند.

    نوشاد عالميان ملي پوش پينگ پنگ ايران که براي شرکت در تور جهاني قطر عازم اين کشور شده بود با قبول شکست در نخستين ديدار خود مقابل حريفي از دانمارک از دور رقابت ها کناررفت .نوشاد که در رده 55 جهان قرار دارد در حالي برابر حريف دانمارکي شکست خورد که او در رتبه 153 جهان قرار گرفته است.

    ديدار تيم هاي واليبال ايران و آلمان در چارچوب رقابت هاي ليگ جهاني واليبال به درخواست ايران به تعويق افتاد.

    با اين حساب اين بازي که قرار بود از تاريخ 24 و 26 خرداد برگزار شودبه 21 و 23 تيرماه موکول شد.

    تيم فوتبال نيروهاي مسلح ايران با کسب نتيجه مساوي تيم هاي فوتبال عمان وبحرين در پيکارهاي انتخابي از راهيابي به مسابقات فوتبال نيروهاي مسلح جهان ( سيزم ) بازماند.

    ديدارتيم هاي فوتبال نيروهاي مسلح عمان وبحرين در چارچوب مسابقات قهرماني آسيا وانتخابي جهاني با نتيجه يک بر يک پايان يافت.

    در اولين روز از مسابقات اسکي صحرانوردي قهرماني جهان در ايتاليا سيد ستار صيد براي اولين بار در دور اول با ثبت رکورد 26:06.4 در مسافت 10 کيلومتر پاتيناژ در جايگاه يازدهم در ميان 72 اسکي باز قرار گرفت.

    اين رقابت ها با حضور برترين اسکي بازان جهان هر دو سال يک بار برگزار مي شود که تيم ملي اسکي صحرانوردي ايران در دو بخش آقايان و بانوان با ترکيب کامل و براي کسب سهميه المپيک زمستاني سوچي 2014 در اين مسابقات حضور يافته است .

    حامد حدادي، ملي پوش ايراني تيم بسکتبال باشگاه تورنتو رپترز که از ممفيس به اين تيم پيوسته و به دليل مشکل ويزا نتوانسته بود براي تيمش بازي کند، با امضاي قرارداد جديد به تيم فينيکس سانز پيوست.

     رييس فدراسيون تيراندازي با کمان ايران با انتخاب رييس انجمن بين المللي اين رشته از مجارستان، به سمت نايب رييسي اين انجمن منصوب شد..

    رييس فدراسيون شطرنج عراق از حضور تيم هاي 13 کشور از جمله ايران در دومين دوره مسابقات بين المللي شطرنج در عراق خبر داد.

    براي شرکت در اين مسابقات تاکنون کشورهاي ايران، يمن، سوريه، اردن، فلسطين، گرجستان، ارمنستان، ترکيه، جمهوري آذربايجان، تونس، مصر، مغرب و بحرين اعلام آمادگي کرده اند.

     
       1391/12/7 11:16