یکشنبه 31 شهريور 1398  /  2019 22 Sep   
ساعت :  1:35 GMT  /  تهران -  5:05
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندها

 

پیوند به شبکه های اجتماعی
سالنما
31 شهريور 1398
 
2019 Sep 22
   
  22 محرم 1441
    
   کد پیگیری

   تيم بسکتبال کاله مازندران ليگ برتري شد

   دو تيم کاله مازندران و شهرداري سنندج در چارچوب مرحله دوم مسابقات ليگ دسته يک بسکتبال باشگاه هاي کشور شامگاه جمعه در سالن ورزشي سردار سجودي بابل به مصاف هم رفتند که تيم کاله موفق شد ميهمان مدعي و سرسخت خود را با نتيجه 52 بر 50 شکست دهد و جشن قهرماني صعود به ليگ برتر برپا کند.

   به گزارش ايرنا، هر دو تيم اين مسابقه را با قصد پيروزي، طوفاني آغاز کردند و سعي در برتري نسبت به يکديگر در هر کوارتر اين ديدار داشتند.

   تيم شهرداري سنندج که هفته گذشته در ديدار نخست در خانه برابر کاله مازندران تن به شکست داده بود، با هدف انتقام به بابل سفر کرد و البته با استفاده از موقعيت هاي به دست آمده در سه کوارتر از ميزبان خود پيش بود.

   در کوارتر چهارم اين مسابقه و در کمتر از پنج دقيقه به پايان بازي، شاگردان رضا نوري در تيم کاله مازندران با حمايت اندک تماشاچيان نتيجه را تغير دادند و بازي را به سود خود به پايان رساندند.

   در ديدار نخست دو تيم که هفته گذشته با حاشيه هاي زياد در سنندج برگزار شد، تيم کاله با نتيجه 74 بر 65 ميزبان خود تيم شهرداري اين شهر را شکست داده بود.

   تيم کاله مازندران در مرحله نخست حذفي ليگ دسته يک بسکتبال باشگاه هاي کشور با پيروزي برابر تيم وحدت آريا تهران به مرحله دوم صعود کرده بود.

   با اعلام فدراسيون بسکتبال سه تيم اول مسابقات امسال ليگ دسته يک بسکتبال باشگاه هاي کشور به ليگ برتر صعود مي کنند.
      1391/12/7 10:11